12:22 02.10.2019

Прес-секретар Кучми оприлюднила лист про те, що Україна приймає текст щодо імплементації "формули Штайнмаєра" від 11 вересня

2 хв читати
Прес-секретар Кучми оприлюднила лист про те, що Україна приймає текст щодо імплементації "формули Штайнмаєра" від 11 вересня

Прес-секретар другого президента України, представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер оприлюднила на своїй сторінці в соцмережі Facebook скан-копію листа на ім'я спецпредставника ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартіна Зайдіка за підписом Кучми від 1 жовтня.

Наводимо текст листа повністю:

"Шановний пане Зайдік! У додатку до Вашого електронного повідомлення від 13 вересня цього року серед учасників Тристоронньої контактної групи було поширено узгоджений дипломатичними радниками глав держав та урядів України, ФРН, Франції та Російської Федерації 11 вересня 2019 року текст щодо імплементації так званої формули Штайнмаєра" в українське законодавство в наступній редакції:

"Цей закон набуває чинності о 20:00 за місцевим часом у день голосування на дочасних місцевих виборах в окремих районах Донецької та Луганської областей, які призначено та проведено відповідно до Конституції України і спеціального закону України, що регулює дочасні місцеві вибори у згаданих районах. Він діятиме на тимчасовій основі до дня публікації підсумкової доповіді місією БДІПЛ ОБСЄ зі спостереження за виборами, відповідно до встановленої практики БДІПЛ ОБСЄ, про відповідність загалом дочасних місцевих виборів стандартам ОБСЄ та міжнародним стандартам для демократичних виборів, а також українському законодавству, в якій дає відповідь на запитання, погоджене у "нормандському форматі", затверджене Тристоронньою контактною групою і направлене Україною в її запрошенні й Головуванням ОБСЄ Директору БДІПЛ.

Цей закон продовжує діяти на постійній основі, у разі якщо в підсумковій доповіді БДІПЛ ОБСЄ буде зроблено висновок відповідно до встановленої практики БДІПЛ ОБСЄ, що дочасні позачергові місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей були проведені загалом відповідно до стандартів ОБСЄ та українського законодавства, відповідаючи на запитання, погоджене в "нормандському форматі", затверджене Тристоронньою контактною групою та направлене Україною в її запрошенні й Головуванням ОБСЄ директору БДІПЛ".

Українська сторона приймає текст цієї формули".

Як повідомлялося, 20 вересня в інтерв'ю одному з видань міністр закордонних справ України Вадим Пристайко озвучив останню редакцію "формули Штайнмаєра". Порівнюючи текст з оприлюдненим прес-секретарем Кучми, можна зробити висновок, що вони ідентичні по суті, і відрізняються в нюансах, які не впливають на зміст.

Слід врахувати, що оригінал листа Зайдіку - російською мовою, в українських ЗМІ текст подавався в українському перекладі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посольство Великої Британії запевнило Україну в підтримці у День Гідності та Свободи

Посольство Великобритании заверило Украину в поддержке в День достоинства и свободы

Фінансування силовиків може бути урізано удвічі у 2021 році, якщо не буде результативної роботи - Арахамія

Стефанчук поверне гроші, які держава компенсувала йому за житло - Арахамія

Секретаріат "Слуги народу" відправить офіційні запити правоохоронцям із метою перевірки наявності судимості у депутата Іванісова

КС визнав законопроект Зеленського про уповноважених ВР таким, що не відповідає Конституції

Екс-глава МЗС Канади Христя Фріланд стала віце-прем'єром

Революції в Україні не про політику, вони про честь і право бути вільною людиною - Тимошенко

Тимошенко закликала Захід не скасовувати санкцій проти Росії

Порошенко привітав українців із Днем Гідності та Свободи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА