Інтерфакс-Україна
12:44 02.10.2019

Нардеп Яременко не бачить сенсу в підготовці нового законопроекту про статус Донбасу до саміту "нормандської четвірки"

1 хв читати
Нардеп Яременко не бачить сенсу в підготовці нового законопроекту про статус Донбасу до саміту "нормандської четвірки"

Голова комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва (фракція "Слуга народу") Богдан Яременко вважає недоцільним розпочинати зараз підготовку нового законопроекту про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей до проведення саміту глав "нормандської четвірки".

"Розпочинати роботу над цим законопроектом, я вважаю, буде неправильним сигналом для наших опонентів, що ми готові щось напрацювати, навіть якщо наші солдати будуть гинути. Ні. Спочатку має бути досягнуто умов із безпеки, далі має відбутися саміт у "нормандському форматі", де має бути досягнуто якихось домовленостей. Потім ми сядемо думати, як краще їх оформити з точки зору міжнародного та українського права", - сказав Яременко журналістам у середу, відповідаючи на запитання щодо розробки законопроекту про статус Донбасу.

За його словами, прагнення президента України Володимира Зеленського скоріше провести зустріч у "нормандському форматі" свідчить про те, що президент розуміє - "нам переговори потрібно вести з Росією, йдеться про міждержавний конфлікт і Росія відповідальна за це".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Ініціативна група "Першого грудня" про заяву президента США: наші козирі – гідність, свобода і солідарність

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА