Інтерфакс-Україна
13:04 04.10.2019

Новосад заявила про необхідність аудиту вишів, переміщених з окупованих територій

1 хв читати
Новосад заявила про необхідність аудиту вишів, переміщених з окупованих територій

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад наголошує на необхідності переглянути мережу переміщених з окупованих територій вищих навчальних закладів, оскільки не у всіх із них забезпечено належну якість освіти.

"Для нас сьогодні є актуальним аудит мережі переміщених закладів вищої освіти. Минуло п'ять років із моменту переміщення цих вишів, і ми можемо констатувати, що не у всіх цих закладах гарна якість освіти", - сказала глава відомства на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

На думку Новосад, прийшов час подумати, "які з цих вишів можна, наприклад, об'єднати", щоб якість освіти в них зросла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА