Інтерфакс-Україна
13:30 04.10.2019

Ан-12 не мав дозаправлятися у Львові, загиблих задавив вантаж, котрий розміщувався у літаку

2 хв читати
Ан-12 не мав дозаправлятися у Львові, загиблих задавив вантаж, котрий розміщувався у літаку

Причиною загибелі п'яти осіб під час аварійної посадки літака Ан-12 поблизу Львова став вантаж, який перевозився, повідомив мер Львова Андрій Садовий.

"Кабіна повністю зрізана, все розкидано. Вантаж, який був у літаку, задавив людей, які там перебували. Тому шансів ще когось знайти… Це дуже складно. Кажуть про 8-ох членів екіпажу. Трьох фактично врятували. Щодо інших поки що ніякої позитивної інформації нема. Але багато фрагментів тіл розкидано є біля самого літака", - наведено слова мера на сайті Львівської міськради в п'ятницю.

Він зазначив, що літак не мав здійснювати планову посадку для дозаправки у Львові. "Він попросив екстрену можливість дозаправитися і просто не дотягнув до злітно-посадкової смуги кілька кілометрів. Тут поблизу житлові будинки, і якби він упав туди - була б катастрофа", - прокоментував Садовий.

У повідомленні міськради зазначається, що троє постраждалих членів екіпажу літака перебувають у міській клінічній лікарні №8 Львова у важкому стані. Мер міста перебуває на місці події.

У свою чергу депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, який одним із перших повідомив про обставини і подробиці аварії, повідомив, що "весь шлях падіння літака залитий гасом, що дивно, якщо воно (паливо - ІФ) закінчувалося".

Раніше заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк повідомив, що серед тих, що вижили в аварії - пілоти літака.

Як повідомлялося, внаслідок аварійної посадки літака Ан-12 на ґрунт неподалік від Міжнародного аеропорту "Львів" загинули п'ятеро людей, троє постраждали. Постраждалих із травмами різного ступеня тяжкості було госпіталізовано до медичних закладів Львова.

У зв'язку з подією злітно-посадкова смуга аеропорту "Львів" була закрита в п'ятницю вранці на зліт і посадку. Поновлення роботи аеропорту було оголошено на 10:00.

Транспортний Ан-12 авіакомпанії "Україна Аероальянс" здійснив аварійну посадку на ґрунт на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту "Львів" у п'ятницю вранці, перед тим зникнувши з радарів. На борту перебували восьмеро осіб, із них семеро членів екіпажу та одна особа, яка супроводжувала вантаж. Літак здійснював чартерний вантажний рейс #UKL4050 за маршрутом Віго (Іспанія) до Стамбула (Туреччина) і мав сісти в аеропорту "Львів" на дозаправку. У ЗМІ повідомляють, що літаку був 51 рік.

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА