19:25 08.10.2019

Радник Юнкера з питань України хоче допомогти новій українській владі уникнути помилок у відносинах з ЄС

1 хв читати
Радник Юнкера з питань України хоче допомогти новій українській владі уникнути помилок у відносинах з ЄС

Призначений на початку вересня спеціальним радником президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера з питань відносин з Україною німецький політик Ельмар Брок бачить своїм завданням надання допомоги новому українському керівництву в недопущенні помилок, які можуть згодом створити проблеми для інтеграційного процесу України в напрямку Європейського Союзу.

"Моє завдання- допомогти уникнути проблем у законодавстві в напрямку Європейського Союзу, зокрема, це стосується законодавства в сфері державного управління, реформи правосуддя, децентралізації, щоб не допустити помилок, які ускладнять потім посилення європейських зв'язків України", - сказав Брок в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Також спеціальний радник президента Єврокомісії додав, що бачить своїм завданням допомогти новому керівництву України, "де є багато людей без досвіду і такі, у яких досвід є", уникнути конфлікту.

Брок загалом позитивно оцінив президента України Володимира Зеленського та його мотивацію, зазначивши при цьому, що "також потрібно дивитися, щоб він не наробив помилок, які можуть створити проблеми в майбутньому інтеграційному процесі в напрямку Європейського Союзу".

"Для нас також дуже важливо, щоб система правосуддя була незалежною від влади. У питанні незалежності судової системи помилки бути не повинно", - підкреслив німецький політик.

Також спеціальний радник президента Єврокомісії повідомив, що має намір відвідати Україну "найближчими тижнями".

 

Повний текст інтерв'ю Брока агентству "Інтерфакс-Україна" буде опублікований в новинній стрічці агентства і в відкритому доступі.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА