Інтерфакс-Україна
19:27 09.10.2019

У новій редакції законопроекту про криміналізацію незаконного збагачення дотримано усі норми Конституції

1 хв читати
У новій редакції законопроекту про криміналізацію незаконного збагачення дотримано усі норми Конституції

Ухвалений у першому читанні законопроект №1031 про криміналізацію незаконного збагачення відповідає всім нормам Конституції, вважає спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Мені здається, що там дотримано всі норми, передбачені Конституцією. Більше не коментуватиму. У разі, якщо хтось звертатиметься до Конституційного суду, з мого боку було б некоректно нав'язувати свою позицію шановним суддям КС", - сказав Разумков в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас законопроекти про податкову амністію та загальне декларування наразі не значаться у порядку денному парламенту, зазначив він.

"Щоб їх можна було запустити, потрібно врахувати і міжнародну позицію, і зростання економіки, і багато інших чинників, які зможуть компенсувати або, навпаки, прискорити цей процес", - прокоментував Разумков.

Як повідомлялося, ухвалення нової редакції закону про відповідальність за незаконне збагачення після скасування попередньої Конституційним судом у лютому 2019 року значилося серед основних вимог Міжнародного валютного фонду (МВФ). Президент Володимир Зеленський 29 серпня вніс до парламенту законопроект №1031 як невідкладний, після чого той було ухвалено у першому читанні.

Водночас у МВФ є заперечення щодо ідеї введення податкової амністії капіталів.

Цей механізм пропонує законопроект №1232, який зареєстрував у парламенті голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.


Інтерв'ю з Дмитром Разумковим буде розміщено на головній сторінці сайту агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

"Євросолідарність" вимагатиме від органів держвлади інформацію щодо відвідування урядового кварталу Портновим

Українські парламентарі звернулися до уряду Канади із закликом до повномасштабної конфіскації активів РФ

Уряд Чилі засуджує посилення нападів РФ на Україну та закликає сторони до діалогу - Кислиця

Мерц очікує затяжної війни через небажання РФ вести переговори

Роздратування Трампа не видає його готовності тиснути на РФ санкціями - Климпуш-Цинцадзе

Китай ніколи не постачав зброю жодній зі сторін "конфлікту" в Україні - МЗС КНР

Трамп замислився над повним зняттям обмежень щодо використання західної зброї Україною

Глава МЗС Туреччини наприкінці тижня вирушить до Києва після зустрічей у Москві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА