Інтерфакс-Україна
17:55 10.10.2019

Зеленський: Умовою для зустрічі лідерів у "нормандському форматі" є розведення сил у Золотому і Петрівському, чого немає через фіксовані ОБСЄ обстріли

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що умовою для проведення зустрічі лідерів країн "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) є розведення сил на ділянках зіткнення сторін на Донбасі в Золотому та Петрівському, і цей процес не відбувається через обстріли, які фіксують спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

"Це умова. Якщо не буде розведення сил, зустрічі не буде", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в перерві прес-марафону в четвер у Києві, коментуючи слова помічника президента РФ Юрія Ушакова щодо можливості проведення зустрічі в "нормандському форматі".

Коментуючи висловлювання Ушакова, що українська сторона в середу, 9 жовтня, "під надуманим приводом про порушення припинення режиму вогню не розпочала практичне розведення", Зеленський сказав: "Обстріли фіксує ОБСЄ. Що ми можемо "надумати"? ОБСЄ зафіксувало, ОБСЄ це показує на сайті, офіційно".

При цьому, реагуючи на зауваження про те, що у складі СММ ОБСЄ є росіяни, президент України зазначив, що в цій місії "є різні" працівники.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА