13:56 14.10.2019

Пристайко запросив Лайчака разом відвідати Станицю Луганську

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко обговорив із главою МЗС Словаччини Мирославом Лайчаком (Словаччина головує в ОБСЄ) питання встановлення миру на Донбасі та посилення роботи Тристоронньої контактної групи.

"Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко: Конструктивний діалог із міністром закордонних справ Словаччини, діючим головою ОБСЄ Лайчаком. У центрі розмови мир на сході України та посилення роботи Тристоронньої контактної групи", - повідомляє в понеділок представництво України в ЄС у Facebook.

"Розраховуємо на активну роль ОБСЄ та допомогу в протидії агресору. Запросив М.Лайчака як діючого голову ОБСЄ відвідати разом Станицю Луганську та оглянути роботи з відновлення інфраструктури, які тривають", - передає слова українського міністра представництво країни в ЄС.

Пристайко в понеділок у Люксембурзі проводить зустрічі з міністрами закордонних справ країн-членів ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА