11:28 15.10.2019

До виборів в ОРДЛО не можна допускати громадян, які брали участь у роботі органів влади на окупованих територіях, - КВУ

2 хв читати

У громадській організації "Комітет виборців України" (КВУ) вважають, що в разі проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей до їх участі не можна допускати громадян України, які брали участь у роботі органів влади на окупованих територіях.

"Вибори на окупованих територіях - це не тільки специфіка виборчого законодавства, але і низка змін до інших законодавчих актів. Наприклад, чи будуть допущені до участі у виборах ті громадяни України, які брали участь у роботі органів влади на окупованих територіях. А саме - діючі так звані сільські, селищні й міські голови, депутати місцевих рад, які представляють сепаратистські структури", - заявив генеральний директор КВУ Олексій Кошель у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання про якість представників місцевих органів, які будуть обрані, в разі проведення виборів в ОРДЛО.

Він зазначив, що якщо такі громадяни будуть допущені до участі у виборах, то на 90% влада в ОРДЛО не зміниться.

На уточнювальне запитання, яке бачення КВУ щодо допуску балотуватися цієї категорії осіб на можливих виборах, Кошель відповів, що "в жодному разі не можна допускати".

"Це люди, які порушили чинне законодавство. На них може бути поширено амністію, якщо вони не брали участі у збройних формуваннях, але до участі у виборах вони не можуть бути допущені", - сказав Кошель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА