Інтерфакс-Україна
15:23 15.10.2019

Разумков виступає за зміни законодавства, які дадуть змогу позбавляти нардепа мандата за прогули

1 хв читати
Разумков виступає за зміни законодавства, які дадуть змогу позбавляти нардепа мандата за прогули

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає за необхідне внести зміни до законодавства, відповідно до яких народних депутатів зможуть позбавляти мандата парламентарія за прогули.

"Я бачу це так: треба вносити зміни, щоб народні депутати втрачали свій мандат. Мені колеги говорять, що у нас є КЗпП, то згідно із КЗпП ніхто не відповідає так, як народні депутати. За кодексом їх позбавити посади неможливо. Поки що перелік, з якої причини людина перестає бути народним депутатом, передбачений Конституцією, і прогули поки що там, на жаль, не враховані", - сказав Разумков журналістам у кулуарах Верховної Ради у вівторок.

Він наголосив, що на будь-якій роботі людина має працювати, зокрема і народний депутат.

"Станом на сьогодні будуть зміни, які дадуть змогу знімати заробітну плату з народних депутатів. Надалі, я сподіваюся, все-таки нам вдасться змінити законодавство, і народні депутати, якщо вони займатимуться іншими справами - хай вони займаються іншими справами", - сказав спікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА