Інтерфакс-Україна
14:45 16.10.2019

ВР призначила нардепа від "Слуги народу" Ольгу Совгирю своїм представником у КС

1 хв читати
ВР призначила нардепа від "Слуги народу" Ольгу Совгирю своїм представником у КС

Верховна Рада постановила, що представником парламенту в Конституційному Суді України має бути народний депутат, і призначила на цю позицію члена парламенту з фракції "Слуга народу" Ольгу Совгирю.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", однією з постанов парламент змінив положення про постійного представника Верховної Ради в КС. Згідно з його новою редакцією, таким представником призначатимуть на громадських засадах народного депутата за поданням голови ВР на термін одного скликання парламенту. За відповідний проект постанови (№2265) проголосували 239 народних депутатів на пленарному засіданні в середу.

За нинішнім положенням, представником ВР у КС призначають працівника апарату парламенту.

Після цього народні депутати проголосували за призначення своєї колеги з фракції "Слуга народу" Ольги Совгирі представником Верховної Ради в Конституційному Суді. Таке рішення (проект постанови №2266) підтримали 244 члени парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА