12:56 17.10.2019

Оцінювання діяльності пройдуть 75 топ-чиновників в 2019 р - Кабмін

2 хв читати
Оцінювання діяльності пройдуть 75 топ-чиновників в 2019 р - Кабмін

Кабінет Міністрів України затвердив порядок визначення результатів виконання завдань у 2019 році держслужбовцями, які обіймають посади державної служби категорії "А" і призначаються урядом.

"Уряд розпочав черговий етап проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А", призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України", - йдеться в супровідній інформації до розпорядження уряду №960 від 16 жовтня.

Зазначається, що на цьому етапі проведення оцінки державні службовці звітують про виконання завдань і ключові показники, визначені для них відповідними рішеннями суб'єктів призначення.

Отже, оцінювання результатів діяльності буде здійснено щодо 11 державних секретарів міністерств та Кабміну. Зокрема, оцінку пройдуть держсекретарі: Кабміну - Володимир Бондаренко, Міністерства інформполітики - Артем Біденко, Мінінфраструктури - Андрій Галущак, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб - Людмила Дараган, Міноборони - Олександр Дублян, МЗС - Андрій Заяць, Мінсоцполітики - Віктор Іванкевич, Мінкультури - Ростислав Карандєєв, Мінспорту - Олег Немчінов, Міносвіти - Павло Полянський та МВС - Олексій Тахтай. Також оцінювання результатів діяльності пройдуть п’ять заступників держсекретаря уряду.

Крім того, в 2019 році оцінюватиметься діяльність 20 керівників центральних органів виконавчої влади, яких призначає Кабмін, а також 39 їхніх заступників.

Згідно з розпорядженням, усі вищезазначені чиновники мають до 30 жовтня надати звіти в довільній формі про свою службову діяльність. Далі з 30 жовтня до 15 листопада відбуватиметься розгляд поданих звітів і проведення оціночних співбесід. Після чого всі результати оцінювання і пропозиції буде направлено до Національного агентства з питань державної служби.

У свою чергу Нацагентство держслужби має до 3 грудня узагальнити пропозиції за результатами оцінки, підготувати і внести в установленому порядку Кабінету Міністрів проект розпорядження про затвердження висновків з оцінцки результатів службової діяльності держслужбовців "А".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Війська з окупованої території Донбасу може вивести лише Росія

Зеленський про обстріл у 2015 році Маріуполя: Такого не повинно трапитися знову

Робота над законопроектом "Про всеукраїнський референдум" триває - Стефанчук

У Парижі на ура зустріли ідею міжпарламентського виміру "нормандського формату" - Медведчук

ДБР працює в інтересах РФ своєю позицією в справах щодо Керченської протоки та Мінських угод, вважає Порошенко

Лукашенку мобільний телефон приносить ад'ютант

Зеленський на зустрічі зі спікером Кнесету наголосив на важливості ратифікації Ізраїлем угоди про ЗВТ з Україною

Україна хоче бачити великі інвестиції - Зеленський на зустрічі з діловими колами Ізраїлю

Представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ занепокоєний законопроектом Мінкультури про дезінформацію

Лукашенко: Білорусь не може бути частиною будь-якої країни, навіть братської Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА