Інтерфакс-Україна
13:04 17.10.2019

Ізраїль засуджує акт антисемітизму на сходинках головної синагоги Києва

1 хв читати
Ізраїль засуджує акт антисемітизму на сходинках головної синагоги Києва

Посольство Ізраїлю в Україні закликає правоохоронні органи заарештувати зловмисників, які підкинули до входу до Центральної синагоги Києва облите червоною фарбою опудало з особою бізнесмена Ігоря Коломойського.

"Ще один тривожний акт антисемітизму. Цього разу на сходах головної синагоги Києва. Сподіваємося, що правоохоронні органи заарештують винних. Україні доведеться прикладати більше зусиль для боротьби з антисемітизмом, якщо ні, то насильство пошириться від опудал до живих людей", - зазначено в повідомленні посольства на сторінці у Twitter.

Як повідомлялося, 14 жовтня в Києві невідомі залишили біля входу до Центральної синагоги Києва на вулиці Шота Руставелі опудало бізнесмена Ігоря Коломойського, облите червоною фарбою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Федієнко: На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА