17:31 17.10.2019

ВР відмовилася від зачитування запитів нардепів на пленарних засіданнях

1 хв читати
ВР відмовилася від зачитування запитів нардепів на пленарних засіданнях

Верховна Рада законодавчо закріпила оприлюднення запитів народних депутатів до органів влади, організацій та підприємств на сайті парламенту замість зачитування їх головуючим на пленарному засіданні.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", законопроект (№1036-1) про внесення змін до законів України щодо внесення депутатських запитів у другому читанні та в цілому підтримали 248 народних депутатів на пленарному засіданні в четвер.

Згідно з ухваленим законопроектом, головуючий на пленарному засіданні озвучуватиме лише кількість депутатських запитів, які направляють до органів влади, на підприємства, в організації та установи, а тексти запитів і відповіді на них оприлюднюватимуть на сайті Верховної Ради, за винятком запитів, які містять інформацію з обмеженим доступом.

Розміщення законів та інших актів Верховної Ради на офіційному веб-сайті парламенту вважатиметься офіційним оприлюдненням. Нині офіційним вважається їх опублікування в друкованих ЗМІ.

Крім того, пропонується обмежити кількість запитів, які подають нардепи, встановивши, що на одному пленарному засіданні може бути внесено не більше ніж два депутатські запити одного парламентаря.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА