Інтерфакс-Україна
19:08 19.10.2019

Німеччина і Росія обговорили підготовку зустрічі "нормандської четвірки"

1 хв читати
Німеччина і Росія обговорили підготовку зустрічі "нормандської четвірки"

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Росії Володимир Путін обговорили підготовку зустрічі "нормандської четвірки", ситуацію в Сирії і газовий транзит через Україну, повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

"Канцлер сьогодні провела телефонну розмову з російським президентом Володимиром Путіним. Головною була підготовка незабаром саміту в "нормандському форматі", - йдеться в заяві Зайберта, що надійшла в суботу в "Інтерфакс".

Окрім "нормандського формату", в межах якого обговорюється українське врегулювання, сторони обговорили стан в Сирії і Лівії, а також "поточні переговори щодо продовження газового транзиту через Україну".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА