Інтерфакс-Україна
07:48 20.10.2019

Чергове відстрочення Brexit може бути надане Лондону тільки за спільною згодою керівництва всіх країн ЄС

1 хв читати
Чергове відстрочення Brexit може бути надане Лондону тільки за спільною згодою керівництва всіх країн ЄС

Глава уряду Ірландії Лео Варадкар, коментуючи вимогу британської Палати громад до глави уряду про запит у Брюсселя чергового відстрочення Brexit, заявив, що рішення ЄС має бути прийнято за спільною згодою представників керівництва країн союзу.

"Якщо таке станеться (якщо Лондон запросить чергову відстрочку), голова Європейської ради Дональд Туск повинен буде проконсультуватися з главами держав і урядів всіх 27 членів ЄС, і (з'ясувати), чи надамо ми її. Продовження може бути надане тільки в разі погодження всіх", - написав в суботу в Твіттері Варадкар.

Члени Палати громад раніше в суботу зажадали від Джонсона запросити у Брюсселя відстрочку. Поправку, що передбачає цей захід, відому як "поправка Летвіна" за прізвищем члена Палати громад Олівера Летвіна, котрий запропонував її, схвалили 322 депутати, проти висловилися 306 осіб.

Крім того, як повідомляє британська газета "Гардіан", Палата громад вимагає від прем'єр-міністра до 23:00 суботи направити в ЄС запит про відстрочення Brexit.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА