Інтерфакс-Україна
08:08 20.10.2019

Європарламент обговорить у понеділок підсумки суботнього голосування щодо Brexit в британському парламенті

2 хв читати
Європарламент обговорить у понеділок підсумки суботнього голосування щодо Brexit в британському парламенті

Європейський парламент (ЄП) розгляне підсумки суботнього голосування щодо Brexit в британському парламенті, оголосив в своєму Твіттері офіційний представник ЄП Жауме Дук.

"Європарламент оцінить підсумки сьогоднішнього голосування в парламенті Сполученого Королівства і поточний стан справ у понеділок в Страсбурзі", - написав прес-секретар ЄП.

Він повідомив графік обговорень британського голосування євродепутатами: о 15:00 за місцевим часом засідатиме парламентська керівна група з Brexit, о 18:00 зберуться на нараду голова ЄП і глави політичних фракцій, на 19:30 призначено обговорення у європарламентському комітеті з конституційних справ.

Як повідомлялося, в нижній палаті британського парламенту відбулися слухання за оновленою угодою з ЄС щодо Brexit.

У той час як прем'єр-міністр Борис Джонсон наполягав на тому, що всіма силами буде домагатися виходу країни з ЄС 31 жовтня, депутати зажадали від нього вимагати від Брюсселя відстрочку.

Поправку, що передбачає цей захід, відому як "поправка Летвіна" за прізвищем члена Палати громад Олівера Летвіна, котрий запропонував її, схвалили 322 депутати, проти висловилися 306 осіб.

Крім того, як повідомляє британська газета "Гардіан", Палата громад вимагає від прем'єр-міністра до 23:00 суботи направити в ЄС запит про відстрочення Brexit.

Реагуючи на ці кроки парламентаріїв, Джонсон заявив: "Я не буду обговорювати з ЄС відстрочку, і ніякий закон не змусить мене зробити це. Я робитиму все, що можу, щоб Brexit відбувся 31 жовтня".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА