Інтерфакс-Україна
19:59 21.10.2019

Путін і Макрон зазначили безальтернативність Мінських домовленостей

1 хв читати
Путін і Макрон зазначили безальтернативність Мінських домовленостей

Президенти РФ і Франції Володимир Путін і Емманюель Макрон в ході телефонної розмови обмінялися думками щодо врегулювання ситуації на сході України, підкреслено безальтернативність Мінських угод, повідомляє в понеділок прес-служба Кремля.

"Під час обміну думками про ситуацію в Україні підкреслена безальтернативність мінського "Комплексу заходів" як основи для вирішення внутрішньоукраїнської кризи. Від Києва потрібна безумовна реалізація всіх домовленостей, досягнутих в "нормандському форматі" і в Контактній групі. Перш за все, це стосується розведення сил і засобів на двох узгоджених ділянках лінії зіткнення у населених пунктів Золоте і Петрівське, а також імплементації в українське законодавство "формули Штайнмаєра"", - йдеться в повідомленні.

У ньому також наголошується, що "під час обговорення можливості проведення чергового саміту "нормандської четвірки" Президент Росії знову акцентував доцільність його ретельної підготовки, що дозволило б виробити нові кроки в контексті повного виконання Мінських угод. Домовлено, що відповідна робота буде продовжена помічниками лідерів і міністерствами закордонних справ".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА