Інтерфакс-Україна
12:47 22.10.2019

Зеленський обговорив із Назарбаєвим Донбас і Крим

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський обговорив під час зустрічі з першим президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим питання війни на Донбасі та окупації Криму, повідомляється на офіційному сайті глави Української держави.

Як наголошується в повідомленні, під час зустрічі в Японії сторони обговорили позитивні зміни в просуванні до миру, зокрема повернення полонених і перезапуск дипломатичних переговорів, а також наголосили на необхідності проведення якнайшвидших переговорів у "нормандської форматі".

"Усім нам потрібен діалог. Наші території важливі. Це землі наших предків і, я переконаний, наших дітей", - зазначив Зеленський.

Назарбаєв, у свою чергу, заявив, що Казахстан завжди підтримував територіальну цілісність і суверенітет України.

Сторони також обговорили можливості збільшення товарообігу між Україною та Казахстаном.

Зеленський запросив першого президента Казахстану до України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить по фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА