13:45 25.10.2019

Кулеба про заявку на надання Україні ПДЧ у НАТО: Навіщо подавати те, що вже подано

1 хв читати
Кулеба про заявку на надання Україні ПДЧ у НАТО: Навіщо подавати те, що вже подано

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба заявляє, що Україна подала заявку на надання Плану дій щодо членства в НАТО у 2008 році, і не вважає, що необхідно робити повторні заявки.

"Україна подала заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО у 2008 році, ця заявка залишається чинною і з точки зору уряду України, і з точки зору Північноатлантичного альянсу. Можемо ще одну подати, можемо за півроку третю подати, за рік - четвертую, п'яту. Але навіщо подавати кілька разів те, що вже подано?", - сказав Кулеба журналістам у Києві в п'ятницю.

Як повідомлялося, раніше партія "Європейська солідарність" запропонувала парламенту і керівництву України звернутися до учасників саміту НАТО про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО.

Як зазначив лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент, народний депутат Петро Порошенко, поставити на порядок денний питання про План дій щодо членства в НАТО - насамперед обов'язок українського президента, а парламент нового скликання має можливість продемонструвати політичну волю щодо вступу України до Альянсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА