Інтерфакс-Україна
12:26 28.10.2019

У Зеленського анонсували підготовку до IPO великої держкомпанії

1 хв читати
У Зеленського анонсували підготовку до IPO великої держкомпанії

Заступник глави Офісу президента України Юлія Ковалів анонсувала підготовку до здійснення IPO великої державної компанії, про що ОП має намір оголосити під час інвестиційного форуму "RE:THINK. Invest in Ukraine" у Маріуполі 29 жовтня.

"На форумі у Маріуполі буде представлено і об'єкти концесії, і ті концесійні конкурси, які зараз запущено, це два порти - "Херсон" і "Маріуполь". Також від Фонду держмайна очікується презентація щодо приватизації тих перших об'єктів, на яких ФДМ фокусуватиметься. Також буде зроблено перший крок до підготовки до розміщення акцій однієї з великих державних компаній", - сказала Ковалів під час прес-брифінгу в Києві у понеділок.

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук висловлював ідею часткової приватизації АТ "Укрпошта" шляхом здійснення IPO. Його підтримав голова компанії Ігор Смілянський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА