Інтерфакс-Україна
13:41 28.10.2019

З'їзд "Слуги народу" відбудеться наступного тижня

1 хв читати
З'їзд "Слуги народу" відбудеться наступного тижня

З'їзд партії "Слуга народу" відбудеться наприкінці першої декади листопада 2019 року, повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Якщо я не помиляюся, або 9 або 10 листопада це буде. Перелік питань ще формуватиметься, зокрема питання про заміну голови партії", - сказав Разумков на брифінгу в понеділок у Києві.

Він зазначив, що на з'їзді, зокрема, ухвалюватиметься рішення про вибори в об'єднаних територіальних громадах.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради та лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков підтвердив, що має намір піти з посади голови політичної сили. Він пояснив, що як у спікера парламенту в нього багато роботи, і поєднувати її з роботою голови партії неможливо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА