14:56 28.10.2019

Зеленський змінив голову Київської обласної державної адміністрації - замість Бно-Айріяна цю посаду обійняв Чернишов

2 хв читати
Зеленський змінив голову Київської обласної державної адміністрації - замість Бно-Айріяна цю посаду обійняв Чернишов

 Президент України Володимир Зеленський звільнив Михайла Бно-Айріяна з посади голови Київської обласної державної адміністрації та призначив на цю посаду Олексія Чернишова.

"Звільнити Бно-Айріяна Михайла Кареновича з посади голови Київської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою", - йдеться в указі №776/2019 від 28 жовтня.

Указом від №777/2019 глава держави призначив на цю посаду Олексія Михайловича Чернишова.

Як повідомила прес-служба глави держави, Зеленський вручив Чернишову службове посвідчення, побажав йому успіхів і висловив сподівання, що Київська область отримає новий імпульс для розвитку.

Новопризначений голова Київської ОДА подякував президентові за довіру та можливість працювати в одній команді для досягнення спільної мети - зробити Україну інвестиційно привабливою і багатою.

Як повідомлялося, 20 жовтня Бно-Айріян, якого Зеленський призначив головою Київської ОДА в липні, подав заяву про відставку.

Чернишов народився в 1977 році в Харкові. Український бізнесмен, інвестор.

У 2012 році заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development.

У 2014 році Чернишов заснував Kyiv Vision Foundation - організацію, що здійснює залучення інвестицій у країну, підтримку культурних проектів.

Чернишов також обіймав посаду президента ГК "АВЕК" з 2005 року, а в подальшому - голови наглядової ради ПрАТ "Концерн АВЕК і Ко" з 2007 по 2012 рік. Він є засновником ТОВ "МСБ Фінанс", що входить до концерну "АВЕК", АТ "Холдингова Компанія Синтез", ТОВ "Блум Девелопмент".

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА