16:59 29.10.2019

Більшість киян добре оцінює роботу Кличка на посаді мера - соцопитування

2 хв читати
Більшість киян добре оцінює роботу Кличка на посаді мера - соцопитування

 Більше ніж третина киян віком від 18 років позитивно оцінюють діяльність Віталія Кличка на посаді мера столиці, тоді як негативну оцінку дає менше ніж третина респондентів, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

"34,4% респондентів "добре" оцінюють діяльність В.Кличка на посаді мера Києва, "погано" оцінюють його діяльність - 30,9%. Ще 34,5% оцінюють його діяльність "ні добре, ні погано", - йдеться в прес-релізі, оприлюдненому на сайті КМІС у вівторок.

Окрім цього, 47,2% опитаних киян вважають, що в Україні справи йдуть в правильному напрямку, 40,1% - що у неправильному напрямку. Ще 12,7% респондентів не змогли або відмовилися відповідати на запитання.

"На аналогічне запитання щодо справ у Києві 44,6% респондентів відповіли, що справи в місті в цілому йдуть у правильному напрямку, 44,5% - що у неправильному напрямку. Ще 6,1% респондентів не змогли або відмовилися відповідати на запитання", - йдеться в релізі.

КМІС провів опитування громадської думки жителів м. Києва з 11 до 22 жовтня. Методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (САTІ, computer-assistedtelephoneinterviews) опитано 803 респондентів, що проживають у м. Києві, за 2-ступеневою вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення міста віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 3,5% для показників, близьких до 50%, 3,1% - для показників, близьких до 25%, або 75%, 2,3% - для показників, близьких до 12%, або 88%, 1,6% - для показників, близьких до 5%, або 95%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Сенаті США розпочався процес щодо імпічменту Трампа

Загороднюк виступає за скорочення терміну призову до армії

У рамках Мінських угод спочатку має бути безпека, а вже потім усі інші демократичні процеси - Загороднюк

Україна проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це призведе до заморожування конфлікту - Загороднюк

Один із "менеджерів імпічменту" Трампа звинувачує лідера Сенату в змові з президентом

Чотири нардепи пропустили 90% голосувань за другу сесію ВР IX скликання, 28 взяли участь у 95% і більше голосувань - КВУ

Денісова звернулася до голови ОБСЄ з проханням залучити її до моніторингових візитів на окуповані території Донбасу

Україна хоче актуалізувати Угоду про асоціацію з ЄС - Кулеба

На Раді асоціації Україна-ЄС хочемо почути про рівень амбіцій ЄС щодо України - Кулеба

Непрофесіоналізм економічного блоку уряду є головною загрозою нацбезпеці - Медведчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА