Інтерфакс-Україна
10:39 31.10.2019

Реформи необхідні Україні для просування до членства в НАТО - Столтенберг

1 хв читати
Реформи необхідні Україні для просування до членства в НАТО - Столтенберг

Процес реформ абсолютно необхідний для майбутньої безпеки та процвітання України, а також просування до майбутнього членства в НАТО, заявив генсек альянсу Єнс Столтенберг.

"Президент Зеленський і уряд України мають потужний народний мандат на впровадження широкомасштабних реформ. Україна наразі досягає євроатлантичних принципів і стандартів для того, щоб задовольнити очікування свого населення", - сказав він під час засідання Комісії Україна-НАТО в Києві в четвер.

Столтенберг також наголосив, що Мінські домовленості мають виконувати повною мірою всі сторони, і НАТО очікує, що Росія виконуватиме свої зобов'язання за цими угодами.

"Ми підтримуємо зусилля президента Зеленського щодо мирного вирішення конфлікту, і ми високо цінуємо ваше лідерство і ваші зусилля. НАТО підтримує Україну політично та практично, допомагаючи зміцнити оборонні інститути, Збройні сили України", - наголосив генсек Північноатлантичного альянсу.

За словами Столтенберга, в середу Північноатлантична рада побувала у Військово-морській академії ВМС ЗСУ в Одесі, яку підтримують члени альянсу, і їх вразила ця установа й люди, з якими вони зустрілися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА