13:53 31.10.2019

Є три варіанти вирішення скандалу з Яременком - Арахамія

2 хв читати
Є три варіанти вирішення скандалу з Яременком - Арахамія

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія бачить три варіанти вирішення через скандал навколо голови комітету із закордонних справ Богдана Яременка, і рішення ухвалить фракція на своїх зборах.

«Ми виноситимемо це на фракцію, я не можу вирішувати особисто. Ви говорите, що я голова фракції, але я маю винести це рішення на розгляд депутатів. Сьогодні ми не встигли розглянути це питання, оскільки було голосування щодо пана Дубневича та інші питання порядку денного. Потрібно надати слово самому Яременку, щоб він пояснив свою позицію», - сказав голова фракції «Слуга народу» журналістам у четвер

Він зазначив, що не потрібно перебільшувати скандал із листуванням Яременка і говорити про якусь шкоду для міжнародного іміджу України. Водночас Арахамія назвав три можливих варіанти розвитку подій.

«Я вважаю, що є три шляхи вирішення цього питання, які потенційно можуть бути. Перший шлях - це пан Яременко йде з посади голови комітету. Другий шлях, більш строгий: пан Яременко йде з фракції. Третій шлях, зовсім строгий: пан Яременко добровільно складе депутатський мандат. Це три потенційних рішення, не може бути варіанту: «А давайте зробимо вигляд, що нічого не сталося?». Так бути не може », - переконаний Арахамія.

За його словами, він особисто підтримує варіант зі звільненням Яременка з посади голови комітету у закордонних справах, оскільки це була його особиста переписка і в ній не було політичного підґрунтя. Арахамія каже, що фракція може зібратися вже цієї п'ятниці ввечері й вирішити питання щодо Яременка.

У ЗМІ було оприлюднено фото листування Яременка в смартфоні. Депутат потім стверджував, що його листування із секс-працівницею сфабриковане ним свідомо для провокації проти журналістів, однак пізніше вибачився за свій вчинок у Facebook.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА