12:57 01.11.2019

Порошенко: ПДЧ - це не лише добровільні зобов'язання України, але і зобов'язання НАТО

1 хв читати
Порошенко: ПДЧ - це не лише добровільні зобов'язання України, але і зобов'язання НАТО

План дій щодо членства України в НАТО (ПДЧ) передбачає не лише добровільні зобов'язання щодо реформ, які бере на себе Україна, а також передбачає і зобов'язання альянсу перед Україною за результатами виконання вимог ПДЧ, заявляє п'ятий президент України, лідер політичної партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

"ПДЧ - це не лише добровільні зобов'язання України, яка декларує свої зобов'язання стати членом альянсу. ПДЧ щодо членства в НАТО - це зобов'язання альянсу після того, як Україна виконає всі умови, прийняти нас в члени", - заявив Порошенко під час виступу на Львівському форумі-2019 в рамках сесії "Мілітаризація Криму: виклики для регіону та НАТО".

Як повідомляється на сайті "Європейської солідарності" в п'ятницю, політик додав, що ситуація дуже схожа на виконання Україною плану дій щодо візового режиму з ЄС. "Ми саме так і діяли. Напишіть нам все, що ми маємо зробити, але в кінці гарантуйте, що ви надасте українцям право без віз подорожувати країнами Європи", - сказав він.

"Саме так було з Угодою про асоціацію. І навіть референдум у Нідерландах, участь в якому дуже ретельно взяла Російська Федерація, не зупинив ратифікацію Угоди про асоціацію з Європейським Союзом... Саме так ми маємо діяти в питаннях ПДЧ щодо членства в НАТО", - наголосив Порошенко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА