11:36 07.11.2019

Україна має намір укласти з ЄС додаткову угоду в сфері юстиції - Кулеба

1 хв читати
Україна має намір укласти з ЄС додаткову угоду в сфері юстиції - Кулеба

Україна хоче укласти з Європейським Союзом додаткову угоду до Угоди про асоціацію в сфері юстиції, повідомив віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

"Ми запропонували ЄС скласти нове доповнення до угоди у сфері юстиції. Це революційна штука. Там ітиметься про захист персональних даних, боротьбу з корупцією, відмиванням коштів, про перетин кордону тощо", - сказав Кулеба на конференції "Торгові війни: мистецтво захисту", організованій ЮФ "Ілляшев та Партнери", в четвер у Києві.

Віце-прем'єр наголосив, що таке доповнення створить привабливіші умови для ведення бізнесу.

За його словами, Угода про асоціацію в нинішньому вигляді узгоджувалася в інших реаліях, насамперед виходячи з економічних можливостей українського бізнесу. "Ми говоримо, що угоду необхідно привести у відповідність до реальності. Дуже важливо уникнути ризику, коли ми розберемо угоду на деталі, а потім не зможемо все зібрати воєдино. Тут дуже важливо підходити акуратно з точки зору юридичної техніки та переговорного процесу", - зазначив дипломат.

Кулеба також висловив упевненість, що Україна та ЄС зможуть укласти Угоду про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Agreement on Conformity Assessment and Acceptance of Industrial Products).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА