Інтерфакс-Україна
14:55 08.11.2019

Посол ЄС задоволений динамікою України у поліпшенні бізнес-клімату

1 хв читати
Посол ЄС задоволений динамікою України у поліпшенні бізнес-клімату

Посол Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас (Matti Maasikas) задоволений динамікою поліпшення бізнес-клімату в країні.

"Новий уряд, новий президент взяли на себе зобов'язання покращувати бізнес-клімат. Є значні успіхи у законодавчому процесі, який відбувається у парламенті, якщо говорити про поліпшення бізнес-середовища та про боротьбу з корупцією", - сказав він під час Київського міжнародного економічного форуму у Києві у п'ятницю.

Серед основних проблем, які варто вирішити Україні, Маасікас назвав досягнення верховенства права, боротьбу з корупцією. Водночас він зазначив, що в цьому напрямі бачить позитивні тенденції.

"Динаміка позитивна - якщо говорити про закон щодо незаконного збагачення. Крім цього, є інші приклади - боротьба з відмиванням коштів", - додав посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА