Інтерфакс-Україна
14:01 10.11.2019

"Слуга народу" відкриє партійний хаб у КВЦ "Парковий" у центрі Києва

1 хв читати

Політична сила "Слуга народу" має намір відкрити в Конгресно-виставковому центрі "Парковий" партійний хаб, заявляє голова партії Олександр Корнієнко.

"Запрошую всіх на відкриття нашого партійного хаба, який розміщуватиметься в цій будівлі на другому поверсі. Офіційне відкриття відбудеться в середині грудня, але можливостями нашого хаба можна скористатися для проведення зборів, обговорень законопроектів", - сказав Корнієнко на з'їзді партії перед його обранням головою політичної сили в неділю в Києві.

За його словами, партійний хаб буде першим унікальним проектом відкритого партійного простору, що є одним з важливих етапів на шляху до народовладдя.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", з'їзд партії "Слуга народу" проходить в КВЦ "Парковий" в неділю в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА