16:01 10.11.2019

Корнієнко про нових членів "Слуги народу": Дискусія це добре, але й підстави для виключення чітко прописано у статуті

2 хв читати
Корнієнко про нових членів "Слуги народу": Дискусія це добре, але й підстави для виключення чітко прописано у статуті

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко не вважає, що прийняття до лав партії нових членів погіршить атмосферу в партії, і зазначив, що у статуті чітко прописано підстави для припинення членства.

"Це ж добре: дискусія, демократія, рухаємося до збільшення кількості різних думок про майбутнє партії", - сказав Корнієнко на брифінгу після з'їзду партії в неділю, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про те, чи не погіршать нові члени партії атмосферу всередині неї.

Говорячи про те, чи не було якихось зауважень щодо певних кандидатур, політик зазначив: "У нас же дуже просто. Далі місцева організація розбереться, чи відповідає людина критеріям, чи ні. Якщо не відповідає, у нас і в нинішньому статуті, і в наступному, відповідно до законодавства про політичні партії, ми повинні дуже чітко виписати процедуру припинення членства, на яких підставах".

Він вказав, що в статуті "Слуги народу" прописано підставу для припинення членства в партії "негідна поведінка".

"Нашу справу приймати, а справа місцевих організацій потім виховувати членів, вести з ними переговори, виховні переговори. Думаю, що у нас це ще попереду", - сказав Корнієнко.

Як повідомлялося, на з'їзді партії "Слуга народу" у неділю в Києві офіційно оголосили про вступ до партії 27 нових членів, серед них голова однойменної фракції Верховної Ради Давид Арахамія, члени фракції Мар'яна Безугла, Олександр Дубінський, Євген Кравчук, Микола Тищенко.

Корнієнко, зокрема, анонсував, що фракція "Слуга народу" у Верховній Раді поповниться ще тридцятьма членами однойменної партії на додачу до нинішніх 40, "і так поступово будемо підтягувати", водночас зазначивши, що не всі народні депутати однойменної фракції хочуть бути членами партії, "і це теж нормальна позиція". Парламентська фракція "Слуга народу" налічує 252 народних депутати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА