Інтерфакс-Україна
13:18 12.11.2019

Данілов і делегація посольства Великої Британії обговорили розвиток національної системи реагування на ризики

1 хв читати
Данілов і делегація посольства Великої Британії обговорили розвиток національної системи реагування на ризики

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з делегацією посольства Великої Британії в Україні обговорив розвиток національної системи реагування на ризики в різних сферах.

Як повідомляє прес-служба РНБО у вівторок, Данілов зустрівся з радником з оборонних питань посольства Великої Британії в Україні Ліндою Сміт і заступником радника з оборонних питань посольства Великої Британії в Україні Робіном Сівордом.

"Під час зустрічі сторони обмінялися досвідом та обговорили співробітництво між Україною та Великою Британією, зокрема у питаннях розбудови національної системи реагування на ризики у різних сферах", - йдеться в повідомленні.

За словами секретаря РНБО, створення такої системи є одним із пріоритетів для президента України.

"Президент України Володимир Зеленський поставив завдання розробити сталу, сучасну систему, якою оперуватимуть фахові, висококваліфіковані люди", - зазначив Данілов.

Крім того, Данілов розповів про розробку національної системи реагування на ризики. "Ми йдемо шляхом розбудови регіональних та секторальних центрів реагування на ризики, об'єднаних у єдину національну систему", - сказав він.

У РНБО також наголосили, що Україна дуже зацікавлена у співпраці з британськими фахівцями, зокрема в питаннях розробки методології і технологій побудови відповідних систем. У свою чергу експерти запевнили в готовності Великої Британії і надалі надавати підтримку Україні в цій сфері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА