Інтерфакс-Україна
16:15 12.11.2019

Японія має намір підтримувати у 2020 році освітні та медичні проекти у Донецькій області

1 хв читати
Японія має намір підтримувати у 2020 році освітні та медичні проекти у Донецькій області

Посол Японії в Україні Такаші Кураї під час зустрічі з головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Кириленком запевнив у готовності Японії наступного року підтримувати освітні, медичні та економічні проекти, спрямовані на створення нових робочих місць у Донецькій області.

Як повідомляє прес-служба Кириленка у вівторок, допомога Японії надаватиметься через різні організації.

"Цього року за фінансової допомоги Японії у 4 млн доларів у Донецькій та Луганській областях було, зокрема, відновлено 400 будинків, які постраждали від бойових дій. Крім того, було реалізовано низку проектів, спрямованих на освіту молоді та розбудову громад, у яких вони проживають, а інвестиції в молодь, безумовно, сприяють процвітанню області. Ми вдячні уряду Японії і за допомогу компанії "Вода Донбасу", яка у квітні цього року отримала два оснащені спеціалізовані автомобілі для роботи безпосередньо на лінії зіткнення", - зазначено в повідомленні.

У свою чергу посол Японії заявив, що підтримка є і політичною. "Ми поважаємо суверенітет і територіальну цілісність України. Японія допомагала Україні з часів здобуття нею незалежності, і з 2014 року ми посилили свою співпрацю з Україною, оскільки вважаємо, що маємо допомогти країні та людям, які страждають" - сказав посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА