Інтерфакс-Україна
14:32 13.11.2019

У МЗС РФ вважають, що введення Нацгвардії України в зону розведення сил на Донбасі перекреслить його сенс

1 хв читати
У МЗС РФ вважають, що введення Нацгвардії України в зону розведення сил на Донбасі перекреслить його сенс

Розвиток подій дає змогу задуматися про скликання саміту в "нормандському форматі", проте можливе введення Нацгвардії України в зону розведення сил на Донбасі може перекреслити його сенс, заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко.

"Я думаю, що рух йде загалом у напрямку, який дає змогу задуматися про скликання "нормандського формату", але, з іншого боку, надходить дуже багато інформації, яка свідчить про те, що можуть виникнути досить серйозні труднощі й на політичному треку, й у сфері безпеки", - сказав Грушко, відповідаючи в середу на запитання журналістів, чи сформувалися умови для проведення саміту "нормандської четвірки" після розведення сил у населеному пункті Петрівському в Донецькій області.

"Останні заяви про те, що замість Збройних сил України може бути введено якісь формування громадянської Національної гвардії, цивільної поліції, звісно, це все кроки, які можуть перекреслити весь сенс цього розведення", - додав заступник міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА