Інтерфакс-Україна
17:04 13.11.2019

"Батьківщина" просить КС розтлумачити статтю Конституції про землю

1 хв читати
"Батьківщина" просить КС розтлумачити статтю Конституції про землю

Фракція "Батьківщина" просить Конституційний Суд роз'яснити, чи суперечить Основному закону ухвалений у першому читанні законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення.

"Ми хочемо, щоб Конституційний Суд просто роз'яснив нам, чи може такий закон, який ухвалений без референдуму, бути конституційним. Сьогодні таке конституційне подання ми передали вже до Конституційного Суду", - сказала Тимошенко на брифінгу в середу в Києві.

Вона уточнила, що народні депутати в поданні просять роз'яснити КС 13-ту статтю Основного закону. "Чи може так бути, щоб тоді, коли Конституція України чітко говорить, що українська земля - це власність українського народу, щоб її без референдуму, по суті, розпродавали всупереч волі українського народу", - зазначила лідер фракції.

Як повідомлялося, ВР у середу схвалила в першому читанні законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Відповідно до ст.13 Конституції "Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА