Інтерфакс-Україна
11:29 14.11.2019

Пристайко: Сондленд не говорив мені про взаємозв'язок між розслідуванням щодо Burisma і військовою допомогою Україні

1 хв читати
Пристайко: Сондленд не говорив мені про взаємозв'язок між розслідуванням щодо Burisma і військовою допомогою Україні

Українська сторона не чула від посла США в ЄС Гордона Сондленда про наявність взаємозв'язку між затримкою військової допомоги Україні та проведенням розслідування справи щодо компанії Burisma Holdings, у якій працював син колишнього віце-президента США Джо Байдена Гантер.

"Посол Сондланд не говорив нам, і точно не говорив мені, про наявність зв'язку між допомогою та розслідуваннями. Вам варто запитати його. Я не пригадаю жодної розмови зі мною як з міністром закордонних справ, то це були не ми - офіційні представники влади", - сказав Пристайко журналістам у четвер у Києві.

За його словами, він не мав контактів із Сондландом як офіційна особа.

"Я ніколи не бачив прямого взаємозв'язку між розслідуваннями та допомогою у сфері безпеки. Так, розслідування згадувалися, ви знаєте, у розмові президентів. Але не було чіткого зв'язку між цими подіями", - розповів міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА