Інтерфакс-Україна
13:35 14.11.2019

Арахамія не виключає ротації в парламентських комітетах найближчим часом

1 хв читати
Арахамія не виключає ротації в парламентських комітетах найближчим часом

 Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія не виключає, що найближчим часом відбудеться ротація в парламентських комітетах.

"Ми хочемо ще кілька ротацій серед комітетів зробити, за результатами голосування вчора... У нас, наприклад, є співробітники, які взагалі не відвідують засідання комітетів і займають місця, ... які багато говорять, але не багато працюють", - сказав Арахамія журналістам, відповідаючи на запитання, коли замінять голову комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентських зв'язків Богдана Яременка.

Він нагадав, що перед обранням нового глави комітету буде проведено праймериз кандидатів на цю посаду.

Арахамія прогнозує, що кадрові питання Верховна Рада розгляне у п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пригрозив Маску "дуже серйозними наслідками" за фінансування демократів - ЗМІ

Зеленський про введення санкцій проти РФ: Трамп повинен це зробити

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА