Інтерфакс-Україна
11:47 15.11.2019

Корнієнко не виключає поповнення фракції "Слуги народу" за рахунок позафракційних депутатів

1 хв читати
Корнієнко не виключає поповнення фракції "Слуги народу" за рахунок позафракційних депутатів

Заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко не виключає можливості внесення до її складу позафракційних депутатів.

"Не те, щоб вони мають вступити, але є така можливість. Є багато позафракційних депутатів, які хочуть стати частиною "Слуги народу". Я зараз це не розголошуватиму", - сказав Корнієнко журналістам у Верховній Раді у п'ятницю.

Він запевнив, що потенційні кандидати на вступ до фракції пройдуть перевірки, а питання їх вступу до команди "Слуги народу" буде винесено на рішення політсили в парламенті.

Як повідомлялося, у п'ятницю фракція "Слуга народу" ухвалила рішення про виключення зі свого складу депутатів Анни Скороход та Антона Полякова. Причиною, як зазначив Корнієнко, стало систематичне невиконання взятих на себе зобов'язань перед фракцією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США і Китай проводять торговельні переговори у Швейцарії

Мирна угода повинна гарантувати безпеку суверенітету України, історія спостерігає за нами – Макрон

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА