Інтерфакс-Україна
17:00 15.11.2019

Арахамія розповів, які зміни вносить новий законопроект про регламент

2 хв читати
Арахамія розповів, які зміни вносить новий законопроект про регламент

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, які зміни вносить до регламенту Верховної Ради законопроект, який наразі розробляють його колеги.

"З метою захисту почуттів журналістів, а також із метою збереження їхньої уваги, необхідно зробити дні голосувань і дні для розмов. Приходьте, наприклад, у четвер і дивіться скільки ми всього наприймали, хочете послухати, хто що думає - приходьте в інші дні, а більше часу потрібно витрачати на роботу в комітетах - це і є справжня робота народного депутата", - заявив Арахамія в п'ятницю під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради.

Він запевнив, що допуск представників ЗМІ в кулуари і на ложу преси буде збережено, і припустив, що може скластися ситуація, коли в парламенті працюватимуть лише журналісти.

"Навіщо мені слухати, що говорить "Опоблок" щодо якогось питання, я краще піду в комітеті попрацюю над якимось новим законопроектом", - стверджує голова фракції "Слуги народу".

Контролювати відвідування комітетів депутатами, роботу в яких Арахамія пропонує зробити основною діяльністю народних обранців, будуть за допомогою карток для голосування. Голова "Слуги народу" нагадав, що таку процедуру передбачено в комітетах уже зараз.

Подання проекту закону про внесення змін до законодавства про регламент Верховної Ради Давид Арахамія анонсував на наступний тиждень. Ухвалити документ, вважає голова фракції, зможуть до Нового року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА