Інтерфакс-Україна
12:27 17.11.2019

Лукашенко вирішив балотуватися на виборах президента Білорусі у 2020 році

1 хв читати
Лукашенко вирішив балотуватися на виборах президента Білорусі у 2020 році

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що планує висуватися на наступних президентських виборах у 2020 році.

"Я свою кандидатуру запропоную на цих виборах, але якщо я відчуватиму, що ви категорично проти, то, звісно, я переживатиму, але, хоч там як, ви маєте мою кандидатуру відкинути на виборах", - сказав Лукашенко журналістам у неділю в Мінську.

За його словами, він не образиться, якщо його не підтримають на якихось виборах.

Однак, продовжив президент, "якщо ви цінуєте стабільність, цю дійсність, розвиток нашої держави, спокій, щоб вас не продали, не загнали кудись, суверенітет, незалежність, то ви самі повинні прийти і сказати: президенте, ти ще здоровий, балотуйся, будь ласка".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА