14:25 18.11.2019

Тимошенко оскаржить у КС законність запуску ринку землі без всеукраїнського референдуму

1 хв читати
Тимошенко оскаржить у КС законність запуску ринку землі без всеукраїнського референдуму

Голова парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко завила, що разом із колегами із парламенту подасть подання до Конституційного суду України з метою перевірити, чи відповідає нормам Основного закону проект закону про створення ринку сільськогосподарських земель без проведення всеукраїнського референдуму.

"Один із пунктів нашого плану - звернутися до Конституційного суду за трактуванням: чи може Верховна Рада, президент ухвалювати та підписувати закони про розпродаж сільськогосподарських земель без всеукраїнського референдуму, на якому люди зможуть сказати, чи хочуть вони продавати свою землю, чи ні", - заявила Тимошенко під час прес-конференції у понеділок.

Лідер фракції "Батьківщина" стверджує, що її команда вивчила Конституцію і, посилаючись на її положення про те, що земля та її надра належать народу України, подала до КС подання.

Також Тимошенко звернулася до КС із листом, у якому вимагає розглянути її заяву в терміновому порядку. Отже, зазначила політик, у Конституційного суду буде місяць, щоб відповісти на позов представників "Батьківщини", а значить будь-який розгляд у парламенті законопроектів, що стосуються обороту земель сільськогосподарського призначення, буде неможливий.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА