Інтерфакс-Україна
13:02 19.11.2019

Україна має досягти верховенства права і провести судову реформу, щоб приходили інвестиції - посол Німеччини

2 хв читати
Україна має досягти верховенства права і провести судову реформу, щоб приходили інвестиції - посол Німеччини

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен (Anka Feldhusen) закликала українську владу провести судову реформу та добитися верховенства права в країні, щоб в Україну приходили нові інвестори.

"Для того щоб ефективно боротися з усіма пострадянськими симптомами, українська економіка має розвиватися, для цього мають приходити інвестиції. Я завжди з радістю закликаю німецькі компанії приходити сюди, але Україна також має робити свою домашню роботу, зокрема досягти верховенства права і провести судову реформу. Тому що інвесторів лякає, коли вони не відчувають, що можуть захистити себе", - сказала посол в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона також наголосила на необхідності боротьби з корупцією.

Говорячи про земельну реформу, Фельдгузен заявила, що розуміє занепокоєння українців земельною реформою. "Я чула, що президент Зеленський відзначив необхідність референдуму з цього питання (продаж землі іноземцям - ІФ). Я можу це зрозуміти, але я також сподіваюся, що, наприклад, у німецьких фермерів, які вже давно тут обробляють землю, буде можливість купити цю землю", - зазначила посол Німеччини.

Фельдгузен заявила, що розуміє, що земельна реформа є чутливим питанням для українців.

Водночас вона зазначила, що в багатьох країнах світу є чудові приклади, як можна організувати та обмежити скуповування землі іноземцями.

"Ми, звісно, вважаємо, що запровадження ринку землі - це дуже важливий крок для українців, це однозначно буде поштовхом для економіки", - наголосила посол.


Повний текст інтерв'ю з Фельдгузен буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА