Інтерфакс-Україна
14:00 19.11.2019

Зеленський хотів би конкретики щодо питання обміну "всіх на всіх" на зустрічі в "нормандському форматі"

1 хв читати
Зеленський хотів би конкретики щодо питання обміну "всіх на всіх" на зустрічі в "нормандському форматі"

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що хотів би говорити про конкретні терміни взаємного обміну утримуваними особами у форматі "всіх на всіх" на зустрічі в "нормандському форматі".

"Якщо ми говоримо про звільнення наших хлопців або про обмін полоненими, тобто таке словосполучення "обмін всіх на всіх", і для нас усіх, для мене особисто, для суспільства також має бути більше конкретики", - сказав він на брифінгу у вівторок після зустрічі з прем'єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" щодо своїх очікувань від зустрічі в Парижі.

Зеленський наголосив, що "хоче повернути всіх наших людей додому". "Я теж хочу говорити коли. Якщо всіх, то коли? Для мене відповідь на запитання "коли?" - це конкретні терміни і "найближчим часом", - зазначив президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА