14:46 19.11.2019

Чехія запросила Зеленського на зустріч Вишеградської четвірки

1 хв читати
Чехія запросила Зеленського на зустріч Вишеградської четвірки

Прем'єр-міністр Чехії Андрей Бабіш запросив президента України Володимира Зеленського взяти участь у зустрічі Вишеградської четвірки наступного року.

"Ми будемо дуже вдячні, якщо пан президент відвідає нас у Празі, коли ми головуватимемо у Вишеградській четвірці. До цього у нас були на зустрічі десять прем'єрів разом зі мною, і тепер ми очікуємо візиту пана президента", - сказав Бабіш на спільній із президентом України прес-конференції у вівторок у Києві.

Глава Української держави подякував за запрошення Бабішу. "Дякую за запрошення до Праги на зустріч Вишеградської четвірки. Напевно, в травні", - сказав Зеленський.

Вишеградська четвірка - об'єднання Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини, створене в 1991 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА