Інтерфакс-Україна
14:58 19.11.2019

Тимошенко Зеленському: Хотілося говорити з вами про долю країни, але ви обрали інший тон

1 хв читати
Тимошенко Зеленському: Хотілося говорити з вами про долю країни, але ви обрали інший тон

Лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко шкодує через висловлювання президента України Володимира Зеленського на її адресу.

"Хотілося би говорити з вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але ви обрали інший тон. Шкода", - написала Тимошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

"Нагадаю вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п'ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм... Словом, чекаємо вас на корпоративах. Можна зі своїм піаніно", - додала Тимошенко.

ОСТАННЄ

Філатов заявив про ризик колапсу комунального господарства через проєкт держбюджету-2026

В ЄК назвали чотири принципи як основу для запропонованих варіантів фінансування України на 2026-2027рр

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду

"Європейська солідарність" заблокувала трибуну Ради

Грем: Закон про санкції проти Росії надасть Трампу більше інструментів для припинення кровопролиття в Україні

Порошенко наполягає на гарантіях ненападу з боку влади на НАБУ та САП та на перезавантаженні ДБР

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА