Інтерфакс-Україна
08:52 24.11.2019

США мають намір включити санкції проти "Північного потоку" до військового бюджету

2 хв читати
США мають намір включити санкції проти "Північного потоку" до військового бюджету

До законопроекту про оборонний бюджет США на 2020 рік буде додано положення про санкції проти компаній, що беруть участь у проекті газопроводу "Північний потік - 2". Про це виданню Defence News повідомив голова комітету сенату США з міжнародних справ республіканець Джим Ріш.

"Причина такого кроку в тому, що це вікно закривається. Велику частину "Північного потоку" вже побудовано", - заявив він і додав, що санкції повинні переконати будівельні компанії, які беруть участь в проекті, припинити роботу над ним.

"Це їм дорого обійдеться", - сказав Ріш. За його словами, якщо обмежувальні заходи набудуть чинності, то компанії "будуть змушені закритися" і Росії доведеться шукати інший спосіб завершити роботу над газопроводом.

Як заявив сенатор, додавання положення про санкції до проекту бюджету означатиме, що в обох палатах Конгресу і банківському комітеті з цього питання є спільна позиція.

Видання уточнює, що текст положення про санкції ще не оприлюднений, однак, за словами сенатора, він близький до акту "Про захист енергетичної безпеки Європи", який раніше представив республіканець Тед Круз. Комітет сенату з міжнародних справ ухвалив його в кінці липня. Цей документ пропонує вводити обмежувальні заходи проти іноземних компаній, які надають свої спеціалізовані судна для укладання труб Nord Stream 2 в Балтійському морі. Санкції будуть вводитися, якщо судно прокладає труби на глибині від 100 футів (приблизно 30,5 м) нижче рівня моря. Крім того, автори законопроекту запропонували заморожувати активи цих осіб, що знаходяться під юрисдикцією США, і штрафувати юрособи, які забезпечують страхування об'єкта.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА