14:57 28.11.2019

"Євросолідарність" просить СБУ розслідувати заяву Оржеля про пряме постачання газу з РФ

2 хв читати
"Євросолідарність" просить СБУ розслідувати заяву Оржеля про пряме постачання газу з РФ

Депутати фракції "Європейська солідарність" направили до Служби безпеки України заяву про скоєння міністром енергетики та захисту довкілля Олексієм Оржелем кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 110 КК України.

"25 листопада 2019 року міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Анатолійович Оржель під час презентації запланованих на 2019-2020 рр. змін у сфері енергетики та екології To do list у Києві повідомив про те, що в уряді можуть розробити механізм реалізації прямого постачання газу з Росії в Україну... Тому ініціативи і заяви Оржеля віддзеркалюють позицію вищого керівництва країни-агресора і сприяють підривній діяльності РФ проти України", - йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті партії в четвер.

У політсилі вважають, що заяви Оржеля про відновлення прямих закупівель газу з Росії є серйозною загрозою національній безпеці і можуть містити елементи державної зради.

"Так званий "дешевий газ" - це механізм російського політичного тиску, руйнування системи нашої національної безпеки, загроза втрати суверенітету. І також це джерело колосальної корупції. Енергетична безпека - безпосередня складова національної безпеки нашої країни", - йдеться в заяві.

У "Євросолідарності" зазначають, що в діях міністра є склад кримінального злочину передбаченого ч.1 ст.110 Кримінального кодексу України.

"Прошу: прийняти дану заяву та протягом 24 годин внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань; розпочати розслідування кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України. Надати документ, що підтверджує прийняття цієї заяви і її реєстрацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Після завершення попереднього розслідування матеріали справи направити до суду", - йдеться в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА