15:03 30.11.2019

Норми закону про дезінформацію діятимуть, доки частина України тимчасово окупована

1 хв читати
Норми закону про дезінформацію діятимуть, доки частина України тимчасово окупована

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський заявив про те, що чимало норм, які наразі обговорюються в законопроекті про дезінформацію, діятимуть доти, доки частина країни залишається тимчасово окупованою.

"І саме зараз ми хочемо тлумачити поняття "дезінформація", тобто інформація, яка спотворює громадську думку і шкодить національним інтересам. Це поняття необхідно наповнити ґрунтовним змістом, а також критеріями, щоб цим неможливо було зловживати. Ми перебуваємо у стані гібридної війни. На нас напали, ми повинні захищатися від дезінформації таким способом, щоб неможливо було спотворювати громадську думку", - сказав він також в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня. Україна."

За словами Бородянського, його часто запитують про те, чому в нашій країні роблять щось, чого немає в Європі. "Але ж в Європі немає війни, а у нас вона є. Чимало норм з тих, які ми будемо обговорювати в законопроекті про дезінформацію, діятимуть доти, доки частина України буде тимчасово окупована", - зазначив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради

Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА