Інтерфакс-Україна
11:53 02.12.2019

Мітинг активістів біля стін НБУ поновився в понеділок

1 хв читати
Мітинг активістів біля стін НБУ поновився в понеділок

Люди, які мітингували біля стін Національного банку України (НБУ) й опівдні в п'ятницю призупинили протестну акцію, в понеділок знову зібралися біля входу до центробанку на вул. Інститутській. Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", загальна кількість активістів біля будівлі НБУ становить близько 700 осіб, зокрема майже 100 - працівники Нікопольського заводу феросплавів, які одягнені в помаранчеві жилети.

Як повідомлялося, акцію протесту "Зупинимо корупцію в НБУ" ініціювала громадська організація "Стоп корупції". Активісти вимагають притягнути до відповідальності главу центробанку Якова Смолія та його заступника Катерину Рожкову за нібито покриття корупційних схем у центробанку.

Правління НБУ минулого тижня заявило про сфокусовану атаку на регулятора, що триває вже кілька тижнів, у формі замовних спекуляцій і наклепу в ЗМІ, проплачених мітингів біля стін НБУ і навіть спроби вторгнення до центробанку.

"Ми вважаємо, що цей тиск на Національний банк здійснює олігарх та екс-власник ПриватБанку Ігор Коломойський, який заборгував державі $5,5 млрд, виведених із ПриватБанку до націоналізації", - повідомляється у зверненні правління НБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА