Інтерфакс-Україна
14:03 03.12.2019

ВР прийняла в 1-му читанні законопроект із поправками до податкового законодавства №1209-1

2 хв читати
ВР прийняла в 1-му читанні законопроект із поправками до податкового законодавства №1209-1

Верховна Рада прийняла за основу законопроект із поправками до податкового законодавства №1209-1 про правила контролю трансфертного ціноутворення (ТЦО), оподаткування контрольованих іноземних компаній (КІК), обмеження щодо фінансових операцій із пов'язаними особами.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", проект закону підтримали 250 народних депутатів за необхідних 226 голосів.

"Під час підготовки до першого читання і навіть зараз, коли законопроект внесено на розгляд до зали, в нас не припиняється робота над ним, і ми вже досягли певного компромісу з бізнесом щодо низки норм", - сказав голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") з трибуни Верховної Ради.

Як зазначив народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк, законопроект потребує доопрацювання до другого читання.

"До законопроекту було багато зауважень. Наприклад, стосовно регулювання держпідприємств. І практично одноголосно вирішили, що цей розділ потрібно переглядати. Те саме стосується і інших частин законопроекту", - сказав Железняк.

Як повідомлялося, законопроект №1209-1 є технічним законопроектом до проекту закону №1210-1 із поправками до Податкового кодексу.

Хоча президент Володимир Зеленський визначив законопроекти як невідкладні, бізнес розкритикував документ, зокрема, щодо норм про оподаткування експортних операцій за ставкою 20% ПДВ (оподатковувати різницю собівартості та ціни продажу), вилучення з Податкового кодексу положення про особисту відповідальність податкових інспекторів, збільшення штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації податкових накладних, навіть за неоподатковуваними та пільговим операціями, оподаткування курсових різниць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА